Новинки Гонконгу 2019 року

Новинки Гонконгу 2019 року

про ресторан

Ресторани в Ханчжоу також вміщували численні північні мандарини, які втекли південними з Кайфена під час вторгнення чжурчжэнь у 1120-х роках, хоча насправді також зрозуміло, що численні їдальні фактично працювали через домогосподарства, які раніше приїжджали з Кайфена Гонконгу .

В Японії товариство їдальні виникло в 16 столітті далеко від регіональних трав’яних чаїв. Домашній власник трав’яного чаю Сен но Рікю створив звичай кайсекі з кількома стравами, а також його онуки розширили звичай, щоб складати фірмові страви, а також столові прилади, які відповідали візуальному вигляду страв.

У Європі корчми, які забезпечували харчування та проживання, а також паби, де їжу насправді пропонували разом із алкогольними напоями, насправді були типовими саме для Центру Відродження та Старіння. Загалом вони пропонували типові лади, які зазвичай пропонують селянам. В Іспанії подібні заклади насправді називали пропонованими тапас та виноскими. В Англії зазвичай пропонували такі страви, як ковбаси, а також пастуший пиріг.[10] Кулінарні були насправді типовими для міжнародних міських районів по всьому Центру Старіє. Насправді це були заклади, де пропонувалися такі страви, як пироги, десерти, соуси, запечене м’ясо та риба. Клієнти можуть або придбати готове блюдо, або навіть взяти з собою своє особисте м’ясо для приготування. Оскільки лише великі особисті будинки мали передумови для приготування їжі, мешканці міжнародних міських районів насправді були значною мірою залежними від усіх них Гонконгу .

Франція, зокрема, має багатий досвід разом із розвитком різних типів готелів, а також ресторанів, у кінцевому підсумку до багатьох з нині повсюдних аспектів сучасної їдальні. Ще в тринадцятому столітті французькі корчми пропонували широкий вибір страв — хліб, сир, бекон, печеню, супи, а також тушковані страви, які зазвичай споживалися за типовим обіднім столом Гонконгу .

Ічу Перу

Віргіліо Мартінес насправді, мабуть, найвідоміший кухар Перу, керуючий відомим закладом харчування Main в Лімі, а також різними іншими районами світу. Його абсолютно новий заклад харчування в Гонконзі Ichu Peru насправді називається на честь рослинності з перуанських Анд, яка просто розширюється через серйозні проблеми.
Це його дуже початкове місце в Австралії чи Європі, а також пропонує сучасну перуанську їжу, яка є настільки цікавою, як і насправді смачною та втішною. Кук Санг Чжон працював разом із Мартінесом у Main, а також займався будівництвом абсолютно нової кухні в головній громаді Гонконгу.
Внутрішня частина, розроблена Джойсом Ван, може легко розміститися на 80, тоді як зовнішній балкон насправді в кінцевому підсумку стає помітною зоною на відкритому повітрі.


Роганич

Саймон Роган не вимагає знайомства з англійськими закусочними через його 5 закладів харчування, серед яких 4 знаменитості Мішлен.
Він фактично відкрив 2 сусідніх заклади харчування в районі Козуейської затоки Гонконгу.
Існує спекулятивний центр Aulis Hong Kong, а також просто 12 стільців, а також Roganic, сучасна зона на 40 місць, де зосереджена їжа від ферми до столу, яка підпадає під вплив і зазнає впливу через Англійську зону ставків, а також кілька власні найкращі компоненти.
Постійно творчий, а також перед власними можливостями, Rogan’s foods забезпечує на кожному ступені, а також радить відвідувачам Гонконгу, а також кухарям, що є ще багато місця для розвитку.