Джейленд Уокер отримав поранення

Джейленд Уокер отримав поранення

навколо Джейленд

Приблизно о 2:30 ночі в неділю, 26 червня 2022 року, поліцейський Brand-new Franklin спробував зупинити автомобіль Уокера через пошкоджений задній ліхтар, а також лампочку освітлення номерного знака. Вокер не може кинути так добре, як керувати «зі швидкістю, що наближається до п’ятдесяти миль на годину» на міських дорогах до того, як перетнути колекцію міських районів Акрона, за якого фактора поліцейський, який переслідував, закінчив погоню, яка тривала менше трьох хвилин; поліцейські, які переслідували та зрештою звільнили Уокера наступного ранку, насправді знали про цю подію.

Темний хлопець 25 років

25-річний темний хлопець отримав щонайменше 60 поранень, коли поліцейський нещодавно смертельно вистрілив у нього під час швидкої погоні, після якої хлопець вистрілив із вікна водія, повідомляє авторизація.


Джейленд Уокер був фактично беззбройний під час того, як його фактично знищили, однак зброя була фактично вилучена з його автомобіля після захоплення, Акрон, Огайо, керівник влади Стівен Майлетт заявив на прес-конференції в неділю, коли влада запустила великі частини системи тіла Відеоролики з відеокамери, отримані від тринадцяти поліцейських, які побували в культурному центрі, викликали багато додаткових Джейленд щодо смерті Вокера 27 червня.

Подія почалася близько 12:30 ранку в останній понеділок, коли влада заявила, що Вокер втік, коли поліцейські намагалися запустити трафік відвідувачів веб-сайту, виявити порушення правил і трафік відвідувачів веб-сайту. Приблизно через 40 секунд після початку квесту влада стверджує, що з автомобіля Уокера фактично припинилася стрілянина. «Це змінює всі атрибути трафіку відвідувачів веб-сайту», — заявив у неділю Майлетт. «Це перейшло від фактичного режиму припинення трафіку відвідувачів веб-сайту до поточної проблеми безпеки спільноти. І після цього квест продовжився». За словами влади, через кілька хвилин Уокер вирвався з автомобіля та втік пішки. Поліцейські випустили електрошокери, заявив Майлетт, але насправді їм не вдалося приборкати Уокера. Подія закінчилася відразу після того, як, згідно з розкладом влади, Уокер “вийшов і швидко змінився в напрямку поліцейських”, а поліцейські розрядили свої інструменти. Принаймні одного поліцейського можна було прослухати майже до завершення відеороликів, які фактично були запущені, кричачи: «Стоп, завершіть» Джейленд .

захоплення культури

Приблизно через 40 секунд після того, як Вокер відійшов від влади, «на відеокамерах поліцейських на тілі можна було прослухати постійний аудіосигнал разом зі стріляниною», — заявили представники влади у відеоролику події. Влада також заявила, що під час шуму можна спостерігати «мерехтіння світла» на краю транспортного засобу. Майлетт заявив, що поліцейські знайшли кришку, близьку до культури пробного припинення трафіку відвідувачів веб-сайту, яка насправді була «постійною разом із пістолетом, який містер Уокер запросив у свій автомобіль. BCI, безумовно, визначить, чи цей корпус походить від зброї чи іншим чином. .”

Він зазначив, що відеокамера відвідувачів веб-сайту зняла «саме те, що, на думку нашої компанії, стало морганням дула, що відбувалося далеко від автомобіля. Ще раз BCI, безумовно, фактично визначить, чи це правда».

Наближаючись до завершення квесту, кілька відеороликів показують, що сріблястий автомобіль, яким Уокер фактично кинув кермо, перш ніж кинутися до краю автомобіля від водія.

Мінімум один поліцейський кричить: «Дайте мені подивитися на ваші долоні», а також повідомляє, що ні в якому разі не потрібно переїжджати. Відеоролик показує, як Вокер в’їжджає ззаду прямо в автомобіль, який поступово просувається. Насправді після цього видно, що він залишає двері, а також працює від поліцейських.